st
Strona główna
Katalog
Wyszukiwarka
Schowek
Promocje
Lista Top 100
Nie masz czasu na przeglądanie ofert? Dodaj ogłoszenie i czakaj na najlepsze propozycje.
Ostatnio dodane
Łapalice
Wrony
Zbrosza Duża
Mrągowo
Nowy Probark
Czajewszczyzna
Znajdź nas na Facebook'u
PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie prawa zastrzeżone. Bez zgody właścicieli serwisu ruszajwpolske.pl żadna część serwisu nie może być kopiowana i rozpowszechniana w celach komercyjnych.

  1. We wszelkich sprawach dotyczących serwisu stosują się przepisy prawa autorskiego - "Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych".
  2. Elementy graficzne, skrypty, arkusze stylów, teksty stworzone na potrzeby serwisu nie mogą być kopiowane bez zgody właścicieli ruszajwpolske.pl, domyślnie taka zgoda nie jest udzielana.
  3. Zamieszczenie całego artykułu z serwisu ruszajwpolske.pl w innej aplikacji WWW czy w publikacji drukowanej, jest możliwe tylko za zgodą właścicieli serwisu. Domyślnie taka zgoda nie jest udzielana.

Ograniczenia i Zrzeczenie się Odpowiedzialności

Zgadzasz się, że ani Ruszaj w Polskę, ani jej afilianci, ani żaden z ich poszczególnych administratorów, dyrektorów, pracowników, właścicieli, przedstawicieli, licencjodawców i (sub)licencjobiorców (innych niż Użytkownik Pobierający) nie będą odpowiedzialni za jakiekolwiek szkody bezpośrednie, przypadkowe, pośrednie lub powstałe w następstwie użytkowania lub nieużytkowania Pracy, nawet jeśli obie strony zostały powiadomione i ostrzeżone przed szkodami lub możliwością zaistnienia szkód.

ŻADNA ZE STRON NIE CZYNI OŚWIADCZENIA ANI GWARANCJI, WYRAŹNYCH LUB UKRYTYCH, ZAWIERAJĄCYCH JAKĄKOLWIEK GWARANCJĘ PRZYDATNOŚCI DO POSZCZEGÓLNEGO WYKORZYSTANIA. CELEM WYJAŚNIENIA, RUSZAJ W POLSKĘ NIE CZYNI ŻADNEJ DEKLARACJI ANI GWARANCJI, WYRAŹNEJ LUB UKRYTEJ, DOTYCZĄCEJ WITRYNY WWW.RUSZAJWPOLSKE.PL LUB USŁUG DOSTĘPNYCH NA WITRYNIE WWW.RUSZAJWPOLSKE.PL, PRAC LUB INNYCH MATERIAŁÓW LUB PLIKÓW DOSTĘPNYCH NA WITRYNIE WWW.RUSZAJWPOLSKE.PL, W TYM RÓWNIEŻ GWARANCJI JAKOŚCI HANDLOWEJ, ZDOLNOŚCI PRAWNEJ POSZCZEGÓLNYCH ZAWODÓW, NIEPRZESTRZEGANIA PRZEPISÓW PRAWA AUTORSKIEGO, STRZEGĄCYCH ZNAKI TOWAROWE LUB INNYCH PRZPISÓW PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ, USŁUG, PRAC LUB INNYCH MATERIAŁÓW LUB PLIKÓW WOLNYCH OD WIRUSÓW, ROBAKÓW, KONI TROJAŃSKICH LUB INNYCH ELEMENTÓW O CHARAKTERZE SZKODLIWYM I/LUB NISZCZĄCYM.

Ruszaj w Polskę nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności za Prace lub inne materiały lub pliki umieszczone lub przesłane na Witrynę, w tym również bez ograniczenia, żadne materiały lub pliki umieszczone lub wysłane przez Członka na Witrynę na forum lub jako komentarz do bloga.

KONTAKT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Internetowa baza noclegowa www.ruszajwpolske.pl

Dane firmy:
Eco Invest Sp. z.o.o
ul. Dworcowa 4/40
39-300 Mielec
NIP: 8172177585
REGON: 361760429
  1. Faktury, rozliczenia, płatności:
    Email: [email protected]

  2. Reklama w serwisie, sprawy administracyjne:
    Email: [email protected]
ostatnio przeglądane
0
schowek
0
Brak ofert w schowku
wydrukuj
pobierz PDF